mar 18

Gala Mistrzów Harcerstwa - nominowani instruktorzy hufca

Już w najbliższy piątek w Katowicach odbędzie się Gala Mistrzów Harcerstwa Chorągwi Śląskiej ZHP! Jest nam niezmiernie miło móc poinformować, że nominacje w dwóch kategoriach otrzymali instruktorzy naszego hufca:

- PIERWSZY WŚRÓD NAJLEPSZYCH- nominowana hm. Zdzisława Kobiela

hm. Zdzisława Kobiela - instruktorka - seniorka hufca. Autorka i współautorka licznych publikacji poświęconych harcerstwu w Czechowicach i Dziedzicach. Przez wiele lat pełniąca funkcję Przewodniczącej Komisji Historycznej Hufca Czechowice-Dziedzice. Silnie związana ze środowiskiem zarówno Hufca Czechowice-Dziedzice, jak i Hufca Beskidzkiego. Nie sposób wymienić zaangażowania i pasji druhny Zdzisławy Kobieli do utrwalania harcerskiej pamięci na kartach historii.

- BĄDŹ WIDOCZNY - nominowana phm. Anna Mazur

phm. Anna Mazur - instruktorka hufca. Zastępca Komendanta I Szczepu Harcerskiego "Północ" w Czechowicach-Dziedzicach. Zastępca Szefa Zespołu Promocji i Informacji Hufca. Aktywny i zaangażowany w życie swojego środowiska i hufca instruktor. Koordynator licznych projektów. Była drużynowa i członkini Referatu Harcerskiego Chorągwi Śląskiej ZHP.

Nominowanym serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas piątkowej uroczystości!

Autor: hm. Marek Majewski
Źródło: Biuro Chorągwi Śląskiej ZHP