mar 18

III Zlot Kadry Programowej Chorągwi Śląskiej

W minioną sobotę, 10 marca, w Chorzowie odbył się III Zlot Kadry Programowej. Nasz hufiec reprezentowały dwie druhny: pwd. Magdalena Stawowczyk HO oraz sam. Agnieszka Majewska.

W spotkaniu wzięli udział członkowie komend hufców, szefowie zespołów programowych, namiestnicy, członkowie zespołów, drużynowi, przyboczni. Każdy bardziej lub mniej odpowiedzialny i związany z obszarem programu w swoim środowisku.

Zlot byl okazją do wymiany doświadczeń, spostrzeżeń na temat programu oraz do promocji wydarzeń, które mają się odbyć w najbliższym czasie. Uczestnicy Zlotu zagrali w grę "Przede wszystkim nie szkodzić"

Więcej zdjęć: tutaj.

Autor: pwd. Magdalena Stawowczyk