maj 18

Współzawodnictwo jednostek

Zbliża się koniec maja, co oznacza koniec współzawodnictwa 2018/2019! Na wszelkie zaległe meldunki czekamy do 2 czerwca, jest to termin ostateczny. Wręczenie nagród odbędzie się przy najbliższej okazji (zakończenie roku, pierwsza odprawa we wrześniu).

Przypominam nagrody dla gromad i drużyn:

I miejsce - 500 zł

II miejsce - 200 zł

III miejsce - 100 zł

W przyszłym roku harcerskim współzawodnictwo zostanie trochę zmodyfikowane, oczekujcie informacji. W razie pytań proszę o kontakt: magdalena.stawowczyk@zhp.net.pl.

Autor: pwd. Magdalena Stawowczyk