cze 18

Zlot ZHP w Gdańsku - załącznik do karty kwalifikacyjnej

Zlot tuż, tuż, dlatego kadra prosi o uzupełnienie potrzebnych dokumentów. Do karty kwalifikacyjnej dołączony został regulamin uczestników pełnolentich oraz niepełnoletnich. Kadra Zlotu prosi uczestników o zapoznanie się z treścią regulaminu oraz podpisanie.

Regulamin niepełnoletni - KLIK

Regulamin pełnoletni - KLIK

Jednocześnie przypominam,że karty kwalifikacyjne na Zlot znajdują się TUTAJ. A termin ich oddania mija 10 czerwca.

W razie pytań proszę o kontakt: mazur.anna@zhp.net.pl

Autor: phm. Anna Mazur
Źródło: Reprezentacja Hufca na Zlot ZHP w Gdańsku