cze 18

Kalendarz programowy - propozycje

Druhny i druhowie,

Zespół Programowy jest coraz bliżej opracowania kalendarza programowego zawierającego propozycje wydarzeń dla jednostek na rok 2018/2018. W związku z tym pozostawiamy otwartą ankietę do zgłaszania Waszych propozycji - wszelkie imprezy, konkursy, turnieje, warsztaty, kursy i tym podobne.

Jeśli macie chęci lub macie zadania w próbach związane z organizacją jakiegoś wydarzenia - dajcie nam też znać.
Kwestionariusz zostanie zamknięty 30 czerwca.

Formularz dostępny <tutaj>.

Autor: pwd. Magdalena Stawowczyk